Dilan Polat’ın Ardından Diğer Fenomenlerin Kopyala Yapıştır Minvalindeki Paylaşımlarını Görmelisiniz

Kara para aklama suçundan tutuklanan Dilan Polat ve eşi Engin Polat, sosyal medyayı kelimenin tam anlamıyla kasıp kavurmaya devam ediyor. Polat çiftinin cezaevine gönderilmesinin ardından pek çok fenomen de mercek altına alındı. Peki sizin de aklınıza ‘bunların hepsi birbirine benziyor’ düşüncesi geldi mi? Eğer cevabınız ‘Evet!’ ise bu içerik tam da size göre…

Gelin tüm detayları görelim!

Bir dönem yalnızca lüks hayatlarına dair yaptıkları sosyal medya paylaşımlarıyla adından söz ettiren Dilan ve Engin Polat ikilisi artık haklarındaki kara para iddialarıyla gündemde.

Dilan Polat’ın tutuklanmasının ardından gözler diğer sosyal medya fenomenlerine çevrildi biliyorsunuz ki. Özellikle tıpkı Polat ailesi gibi kısa bir süre içerisinde görenlerin konuşmaktan çenesini yoracak cinsten şatafatlı bir hayat yaşamaya başlayan isimler..

Bu fenomenlerin içerisinde kimler var peki? İlk başta tüm okların çevrildiği Özlem Öz ve Tayyar Öz çifti, ardından altınlara düşkünlüğüyle tanıdığımız Nevra Bilem, Şulemsi olarak tanınan Şule Kayatürk, güzellik sektörüne yıllarını veren Neslim Güngen…

Bu ve bu tarz fenomenlerin kimisi sektördeki gidişatını benzer şekilde yürütürken kimisi de kısa bir süre içerisinde hayatlarını ve görünüşlerini tepeden tırnağa değiştirdi desek yeridir.

Dilan ve Engin Polat çiftinin cezaevine girdikten sonra saydığımız ve sayamadığımız fenomen isimlerin sosyal medya paylaşımları daha da gözümüze çarpmaya başladı değil mi?

Eminim ki; sizler de, söz konusu fenomenlerin sosyal medyada paylaştıkları pozlardan tutun arabaları, kullandıkları aksesuarlar hatta giydikleri pijamalara kadar aynı olduğunu fark ettiniz.

Gelin, bizlere adeta birbirlerinin kopyasıymış gibi gelen sosyal medya fenomenlerinin tıpatıp aynı tür paylaşımlarını bir karşılaştıralım.

Öncelikle kadın fenomenler dediğimizde aklımıza gelen ilk şey; güzellik merkezleri. Güzellik merkezi açmayan fenomenleri linç ediyorlar galiba…

Güzellik sektörüne giriş yapan çok fazla fenomen var artık. Mesela Özlem Öz, Şulemsi, Banu Parlak, Nez Demir, Aymira Koçaklı gibi…

Tabii araba bu işin en önemli noktalarından biri biliyorsunuz. Dilan ve Engin Polat’ın lüks araçları ve baş harflerinden oluşan araba plakaları günlerce konuşuldu.

Range Rover kullanan Neslim Güngen, Şulemsi gibi ünlü isimlerin de araçlarının plakaları da kendi adlarını taşıyor. Özlem Öz’ün arabasının plakası ise kızları ‘Ela’nın adından oluşuyor.

Güzellik sektörünün yanı sıra müzik dünyasına da el atmadan olur mu? Elbette olmaz! Dilan Polat, Enercii adlı şarkısıyla milyonlara ulaştı mesela.

Müzik dünyasına adım adan Banu Parlak ve Ece Ronay dışında Şulemsi ile eşi de bu yolu izlemiş ve temmuz ayında dinleyiciyle buluştuğu ‘ T E B E S S Ü M ‘ adlı parçası dikkat çekmişti.

Dilan Polat’ın pijamaları ise sosyal medya da viral olmuştu adeta. Polat’ın giydiği kalpli pijamaların aynısını Özlem Öz ve Nez Demir de giymişti.

Eşi Dilan Polat’a milyon liralık lüks jip hediye eden Engin Polat gibi başka beyefendiler de var olduğunu fark etmişsinizdir.

Tayyar Öz eşi Özlem Öz’e, Yasin Kaya da eşi Şule Kaya’ya güzellik merkezi açılışında balonlarla süsledikleri arabaları hediye etmişlerdi.

Dilan Polat’ın “bilerek yapıyorum” diye belirttiği altın tozlu kahveyi, altınlı kahve fincanından içmesi çok konuşulmuştu. Ardından Polat’ın arkadaşı da Nevra Bilem de aynı kahve fincanıyla dikkatleri üzerine çekti.

Son olarak da Umre paylaşımları diyelim mi? Dilan Polat’ın ardından Umre ziyaretlerini gerçekleştiren fenomenlerin paylaşımları da öne çıkmıştı.

Peki sizin konu hakkındaki düşünceleriniz neler?

Hadi yorumlara gelin…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x