Doğu Demirkol, Ayşe Kırca ile tanışma hikayelerini anlattı! ‘Yürüdüm langır lungur’

Ünlü komedyen ve oyuncu Doğu Demirkol, gazeteci Seyhan Erdağ’ın YouTube programına konuk oldu. Doğu Demirkol; Cem Yılmaz & Hasan Can Kaya polemiği ve özel hayatıyla ilgili samimi açıklamalar yaptı.

Ünlü isim, Oya Başar ile Levent Kırca’nın kızları Ayşe Kırca ile mutlu giden beraberliğini anlatarak, “Mutluyuz. Ayşe çok tatlı bir insan, dolu, muhabbet ettiğin zaman hemen hemen aynı yerde buluşabiliyoruz” dedi.

“LEVENT KIRCA’NIN KIZIYLA İZDİVAÇ YEŞERTECEĞİMİZ TUTTU”

Aynı yerde buluşamasak bile bana bir şey katıyor, fikrinden faydalanabiliyorum. Zeki. Kimle tanışsam sektörde, herkes kızımızı üzme modunda. Herkesin kızı gibi… Her röportajımda söylerdim Levent Kırca sayesinde komediye girdim derdim. İlkokuldan beri onu takip ederdim. Manifestlemiş miyim ne oldu, kızıyla izdivaç yeşerteceğimiz tuttu.

Seyhan Erdağ’ın “Haberleri okuyorum, senin için ‘kayınvalidesiyle tanıştı’ diyorlar” hatırlatması üzerine komedyen, “Önce kayınvalideyle tanıştık, yani annesiyle. Oyunuma geldiler, sonra bu da kızım dedi de Ayşe’yle tanıştım. Kuruçeşme Arena’da” açıklamasını yaptı.

“BİZDE BÖYLE!”

Kendine has muzip tarzıyla Ayşe Kırca ile tanışmalarını anlatan Demirkol, “Sonra yürüdüm Instagram’dan langır lungur. Bizde böyle!” şeklinde konuştu.

CEM YILMAZ-HASAN CAN KAYA YORUMU

Hasan Can Kaya ile Cem Yılmaz’ın atışması hakkında da konuşan ünlü isim, şu ifadeleri kullandı:

Güzel güzel atışmışlar, güzel bir şey atışılması da. İkisi de komedyene yakışır şekilde birbirlerini gömebilirse, ben mutlu olurum izlemekten. Ben de yeri gelir biriyle atışabilirim. Tatlışlık çerçevesinde, kötü duygular olmadan, sinirlenme olmadan, tatlı bir nükte duygusunda olursa tatlı bir şey. İnşallah öyle gerilmiyorlardır. Cem Yılmaz bizim büyüğümüz, Hasan Can da çok başarılı, kitlelere mal olmuş iş yapan bir insan, ikisinin de çok fazla seveni var. Kendi sevenlerini de incitmeden, tatlı tatlı atışabiliyorlarsa güzel bir şey.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x